2020. október
                 
  1 2 3 4  
  5 6 7 8 9 10 11  
  12 13 14 15 16 17 18  
  19 20 21 22 23 24 25  
  26 27 28 29 30 31  
   


  Dombi Bianka
  Kiss Bianka
  Szombathelyi Bianka










 

 

A BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM

2020/21-es TANÉVÉNEK MUNKARENDJE – TERVEZET

A programok a járványügyi szabályoknak megfelelően

valósulnak meg vagy maradnak el

Kérjük, figyeljék a honlapot és facebook oldalunkat.

 

augusztus

26.

8.00

 

 

Alakuló és tanévnyitó értekezlet

 

 

Felelős: Dénes Sándor igazgató

 

27-28.

31.

Szakmai munkaközösségi értekezletek – külön kiírás szerint

18.00

Tanévnyitó ünnepély – csak jó idő esetén az 5. és 9. osztályoknak

szeptember

 

1.

 

        7.

 

10.

 

 

11.

 

 

11-12.

Első tanítási nap – 1-3. óra: osztályfőnöki óra

Felelősök: osztályfőnökök

Őszi érettségi vizsgára jelentkezés határideje (BLG!!)

 

14.00

Kenguru matematikaverseny (a tavalyi J)

Felelős: Lábodi Gyöngyi tanárnő

Évkezdő osztályfőnöki adminisztrációs feladatok elvégzésének határideje

(bizonyítványok, törzskönyvek!)

Felelősök: osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek

VIII. Dallamok éjszakája

Felelős: Cseke József tanár úr

 

      18.

 

      24.

 

 

      25.

 

       26.

OKTV jelentkezési határidő

Felelősök: szaktanárok

17.00

Szülői értekezlet (összevont és osztály-szülői)

Felelős: Dénes Sándor igazgató

A Magyar Diáksport Napja - sportrendezvények

Felelősök: testnevelés szakos kollégák

Curie kémia emlékverseny területi fordulója (a tavalyi J)

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő

október

2-3.

6.

 

ECL nyelvvizsga

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról

Felelősök: történelem szakos kollégák

 

16.

 

Gólyanap a 9. osztályosoknak

Felelős: Herman József tanár úr és a 10.B, Zsovár Anita tanárnő és a 9.A

 

22.

 

 

24.-

Tanítás nélküli munkanap - angol nyelvi érettségi

Rendhagyó ünnepi megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcról

Felelősök: történelem szakos kollégák

november

1.

Őszi szünet

 

5.

 

 

 

16.00 – 19.00

Szülői fogadónap

17.00

SZM - választmányi ülés

 

9.

16.30

 

 

Nyílt nap (4-évfolyamos gimnázium)

 

 

Felelős: Dénes Sándor igazgató

 

10.

„Szélesre tárjuk az iskolakaput” –– látogatható tanórák 8. osztályosoknak

Felelősök: igazgatóhelyettesek

 

14.

 

16.

 

9.00

Nyílt nap (8-évfolyamos gimnázium)

„Szélesre tárjuk az iskolakaput” –– látogatható tanórák 4. osztályosoknak

Felelősök: igazgatóhelyettesek

december

4.

4. és 8. évfolyamos tanulók jelentkezése az írásbeli felvételi vizsgánkra

17.30 -  21.00 A „kicsik” gólyabálja

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő és a 8.A osztály

 

4-5.

12.

ECL nyelvvizsga

Munkanap! – nekünk szünet!

 

17.

18.00

 

 

Karácsonyi műsor

 

 

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

18.

Énekkaros karácsonyvárás a nagyaulában

Felelős: Cseke József tanár úr

 

január

19. –

 3.                 Téli szünet

22.                 A Magyar Kultúra Napja

                     felelősök: magyar szakos kollégák

                     Az első félév vége, a félévi érdemjegyek lezárásának határideje

                     13.00

                     Félévzáró értekezlet

                     Felelős: Dénes Sándor igazgató

23.                10.00

                     Egységes írásbeli felvételi vizsga (4- és 8-évfolyamos gimnázium)

                     A „Batthyány Középiskoláért” Alapítvány bálja – XXVIII. alkalommal

                     Felelős: Dénes Sándor igazgató

28.                14.00

                     Pótló felvételi írásbeli vizsga

 

 

február

 

 

29.

 

5. 

 

 

    5-6.   

Szülők értesítésének határideje a félévi érdemjegyekről

felelősök: osztályfőnökök

17.00

Szalagavató ünnepély

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

ECL nyelvvizsga

 

     11.

 

 

17.00

Szülői értekezlet és SZM - választmányi ülés (16.45)

Felelős: igazgató és Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

     15.

Érettségire, felsőfokú továbbtanulásra jelentkezés határideje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      19.

     

 

 

 

  20.

 

22-23.

Felelősök: osztályfőnökök

17.30 -21.00

Kicsik farsangja

Felelősök: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes és a „kicsik” osztályfőnökei

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi forduló

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő

 

Tanítási szünet

 

      25.

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

 

 

Felelősök: történelem szakos kollégák

március

1-3.

 

6.

     

     12.

Szóbeli meghallgatás a „kisgimnáziumba” jelentkezők számára

Felelősök: igazgatóhelyettesek

Curie Kémia Emlékverseny területi fordulója

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő

       Március 15-ei ünnepély

 

    

     18.

 

 

 

 

 

 

 

20-21.

 

       Felelősök: humán szakos kollégák

10.00

Kenguru matematikaverseny

Felelős: Lábodi Gyöngyi tanárnő

15.00

Diákfórum

Felelős: Pécsi László DÖK-felelős tanár

16.00 – 19.00

Szülői fogadónap

XXXII. Batthyány – Kanizsa Kupa, XI. Bagonyai Attila Emlékverseny,

nemzetközi ifjúsági sakkverseny

április

  1-6.

        9-10.

            11.

 

     12-13.

     

          16.

 

    19-20.

     23-24.

 

 

      29.

      

     

 

 

      30.

Tavaszi szünet

ECL nyelvvizsga

Megemlékezés a költészet napjáról

felelősök: magyar szakos kollégák

Írásbeli osztályozóvizsga

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól

Felelősök: történelem szakos kollégák

Szóbeli osztályozóvizsga

Város napja

24-órás foci

felelősök: Alexa Péter és Kele Krisztián tanár urak

14.00

12. évfolyam osztályozó konferenciája

Felelősök: szaktanárok, 12. évfolyam osztályfőnökei

„Kék szalag”-bál

Felelős: Tulok József tanár úr

Fordított nap

Felelősök: Pécsi László tanár úr és a DÖK

Megküldjük a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és

      az általános iskoláknak

Felelős: Dénes Sándor igazgató

május

 1.

10.00

Ballagás

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

Szóbeli érettségi tételsorok leadási határideje

Felelősök: szaktanárok

 

 

 

 3-25.

 

 

10.00

Írásbeli érettségi vizsgák

felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

 

        3-4.

        5-6.

  19.

Tanítás nélküli munkanap!

Délutáni tanítás!

Nyelvi felmérő a 6. és 8. évfolyamon

felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

 

  26.

Országos kompetenciamérés a 6., 8., 10. évfolyamon

 

június

 

  3-10.         

 

4.

 

 

 

5.

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

       Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról

felelős: történelem szakos kollégák

BLGén

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

          XI. Batthyánys-Landleros-Irányis Öregdiákok Találkozója

          Felelősök: Dénes Sándor igazgató és Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

   8-11.

 

   11.

 

 

11-12.

Erdei iskola a „kicsiknek”

Felelősök: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő és Török Tamás tanár úr

13.00

Osztályozó konferencia

Felelősök: igazgató, szaktanárok, osztályfőnökök

ECL nyelvvizsga

 

15.

16.

Utolsó tanítási nap !!!

18.00

 

 

„Te Deum” – jellegű irodalmi, zenés műsor a Felsőtemplomban

 

 

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

 

19.00

 

 

Tanévzáró ünnepély

 

 

Felelős: Dénes Sándor igazgató

 

14-25.

Középszintű szóbeli érettségi vizsgák

 

 

Felelős: Dénes Sándor igazgató

 

      23.

       8.00-12.00

 

 

Az 5. és 9. évfolyamosok beiratkozása

 

 

25.

 

 

 

Felelősök: igazgatóhelyettesek

9.00

Tanévzáró értekezlet

Felelős: Dénes Sándor igazgató

Nagykanizsa, 2020. augusztus 26.

                                                                     

 

                                                                              Dénes Sándor

                                                                                  igazgató


1765 - 2012 BLG ©