2017. december
                 
  1 2 3  
  4 5 6 7 8 9 10  
  11 12 13 14 15 16 17  
  18 19 20 21 22 23 24  
  25 26 27 28 29 30 31  
   











A BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM

2017/18-as TANÉVÉNEK MUNKARENDJE

 

augusztus

28.

8.00

 

 

Alakuló és tanévnyitó értekezlet

 

 

Felelősök: Balogh László igazgató

 

29.

Szakmai munkaközösségi értekezletek

 

30.

9.00

 

 

Javítóvizsgák

 

 

 

 

szeptember

 

 

31.

 

 

1.

 

15.

Felelős: igazgatóhelyettesek, szaktanárok

18.00

Tanévnyitó ünnepély

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

Első tanítási nap – 1-3. óra: osztályfőnöki óra

Felelősök: osztályfőnökök

Évkezdő osztályfőnöki adminisztrációs feladatok elvégzésének határideje

(bizonyítványok, törzskönyvek!)

Felelősök: osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek

 

16-17.

 

21.

XXIX. Batthyány – Kanizsa Kupa, VIII. Bagonyai Attila Emlékverseny,

nemzetközi ifjúsági sakkverseny

17.00

Szülői értekezlet (összevont és osztály-szülői)

Felelős: Balogh László igazgató

 

22.

 

22-23.

 

 

OKTV jelentkezési határidő

Felelősök: szaktanárok

18.00

A dallamok éjszakája – énekkari összetartó rendezvény

Felelősök: Cseke József tanár, Gölles Martin másodkarnagy

október

 

6.

 

 

 

 

6-7.

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról

Felelősök: humán szakos kollégák

14.00

Kaán Károly verseny

Felelősök: biológia szakos kollégák

ECL nyelvvizsga

 

13.

 

 

14.30

Bolyai csapatverseny – matematika – 5-8. osztályosoknak

Felelős: Erdősné Németh Ágnes tanárnő

 

20.

 

28.-

Ünnepi megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcról

Felelősök: humán szakos kollégák

 

november

5.

Őszi szünet

 

9.

 

 

 

 10.

 

 

11.

      

13.

 

      

14.

 

 

 

     

16.00 – 19.00

Szülői fogadónap

17.00

SZM - választmányi ülés

14.30

Bolyai csapatverseny – magyar nyelv és irodalom – 5-8. évfolyam

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

XVI. Zemplén Győző Fizikus Emléknap

Felelősök: fizika szakos kollégák

16.30

Nyílt nap (4-évfolyamos gimnázium)

Felelős: Balogh László igazgató

„Szélesre tárjuk az iskolakaput” – látogatható tanórák 8. osztályosoknak

Felelősök: igazgatóhelyettesek

 

18.

9.00

 

 

Nyílt nap (8 –évfolyamos gimnázium)

 

 

Felelős: Balogh László igazgató

 

 

20.

 

 

24.

 

„Szélesre tárjuk az iskolakaput” –– látogatható tanórák 4. osztályosoknak

Felelősök: igazgatóhelyettesek

Kecske Kupa matematikaverseny

Felelős: Erdősné Németh Ágnes

14.30

Bolyai csapatverseny – magyar nyelv és irodalom – 9-12. évfolyam

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

december

 

 

1.

 

8.

 

 

18.00 - 22.00 Gólyabál a nagyoknak

Felelős: 10.D osztály

4. és 8. évfolyamos tanulók jelentkezése az írásbeli felvételi vizsgánkra

17.30 - 21.00 A "kicsik" gólyabálja

Felelős: 8.A osztály

 

8-9.

ECL nyelvvizsga

 

21.

18.00

 

 

Karácsonyi műsor

 

 

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

22.

Énekkaros karácsonyvárás a nagyaulában

Felelős: Cseke József tanár

 

január

23. –

 2.                 Téli szünet

 5.                 14.30

                     Bolyai csapatverseny – matematika – 9-12. osztályosoknak

                     Felelősök: matematika szakos kollégák

20.                10.00

                     Egységes írásbeli felvételi vizsga (4- és 8-évfolyamos gimnázium)

                      A „Batthyány Középiskoláért” Alapítvány bálja – XXV. alkalommal

                      Felelős: Balogh László igazgató és Katona Noémi

22.                 A Magyar Kultúra Napja

                      Felelősök: magyar szakos kollégák

25.                 14.00

                      Pótló felvételi írásbeli vizsga

 

26.

 

 

Az első félév vége, a félévi érdemjegyek lezárásának határideje

Felelősök: szaktanárok, osztályfőnökök

13.00

 

 

Félévzáró értekezlet

 

 

Felelős: Balogh László igazgató

február

2.

 

 

Szülők értesítésének határideje a félévi érdemjegyekről

Felelősök: osztályfőnökök

17.00

Szalagavató ünnepély

Felelős: Katona Noémi és Tislérné Tóth Zsuzsanna

    

8.

 

 

 

    

    

9.

     

 9-10.

16.00

Továbbtanulási tájékoztató végzősöknek

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

17.00

Szülői értekezlet és SZM - választmányi ülés (16.45)

Felelősök: osztályfőnökök

Bolyai természettudományi csapatverseny

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

ECL nyelvvizsga

 

15.

       Érettségire, felsőfokú továbbtanulásra jelentkezés határideje

 

 

17.

 

19-20.

Felelősök: osztályfőnökök

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi forduló

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő

Szünet

 

24.

Curie Kémia Emlékverseny területi fordulója

Felelős: Martonné Pálfalvi Katalin tanárnő

 

26.

 

26-28.

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

Felelősök: történelem szakos kollégák

Szóbeli meghallgatás a „kisgimnáziumba” jelentkezők számára

Felelősök: igazgatóhelyettesek

  március

10.

14.

MUNKANAP!

Március 15-ei ünnepély

 

 

 

 

 

 

 

 

április

 

20.

 

 

22.

 

 

29-

3.

Felelősök: humán szakos kollégák

10.00

„Kenguru” – matematikaverseny

Felelősök: Lábodi Gyöngyi munkaközösség-vezető és a matematika szakos kollégák

Diákfórum

Felelős: Pécsi László DÖK-felelős tanár

 

Tavaszi szünet

 

5.

 

9-10.

 

11.

     

13-14.

16.

     

16-17.

     

21.

27.

      

 

27-28.

16.00 – 19.00

Szülői fogadónap

Írásbeli osztályozóvizsga

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

      Megemlékezés a költészet napjáról

      Felelősök: magyar szakos kollégák

ECL nyelvvizsga

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól

Felelősök: történelem szakos kollégák

Szóbeli osztályozóvizsga

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

MUNKANAP!!

Megküldjük a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és

      az általános iskoláknak

Felelős: Balogh László igazgató

Város napja

24-órás foci

Felelősök: Alexa Péter és Kele Krisztián tanárok

május

3.

14.00

 

 

12. évfolyam osztályozó konferenciája

 

 

Felelősök: szaktanárok, 12. évfolyam osztályfőnökei

 

 

„Kék szalag” – bál

 

 

Felelős: Tulok József tanár

 

 4.

Fordított nap

Felelősök: DÖK

 

 

 

 

 5.

 

 

7-28.

10.00

Ballagás

Felelős: Katona Noémi és Tislérné Tóth Zsuzsanna 

Írásbeli érettségi vizsgák

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

 

7-9.

10.

16.

Tanítás nélküli munkanap!

Délutáni tanítás!

Nyelvi felmérő a 6. és 8. évfolyamon

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

 

23.

Országos kompetenciamérés a 6., 8., 10. évfolyamon

 

 

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

június

1.

 

2.

 

4.      

 

7-14. 

BLGén

Felelős: Katona Noémi

          IX. Batthyánys-Landleros-Irányis Öregdiákok Találkozója

          Felelősök: Balogh László igazgató

Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról

Felelős: történelem szakos kollégák

          Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák

Felelős: Piriti János igazgatóhelyettes

 

15.

Utolsó tanítási nap

 

 

13.00

 

 

Osztályozó konferencia

 

 

Felelősök: Balogh László igazgató, szaktanárok, osztályfőnökök

 

18.

18.00

 

 

„Te Deum” – jellegű irodalmi, zenés műsor a Felsőtemplomban

 

 

Felelős: Tislérné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes

 

 

19.00

 

 

Tanévzáró ünnepély

 

 

Felelős: Balogh László igazgató

 

 18-29.

Középszintű szóbeli érettségi vizsgák

 

 

Felelős: Balogh László igazgató

 

 

     

 

21.

      

 

      8.00-12.00

 

 

Az 5. és 9. évfolyamosok beiratkozása

 

 

Felelősök: igazgatóhelyettesek

 

29.

9.00

 

 

Tanévzáró értekezlet

 

 

Felelős: Balogh László igazgató

 

                                                                                                     

Nagykanizsa, 2017. augusztus 24.

                                                                     

 

                                                                                 Balogh László

                                                                                  igazgató

 

 

 


1765 - 2012 BLG ©