2020. január
                 
  1 2 3 4 5  
  6 7 8 9 10 11 12  
  13 14 15 16 17 18 19  
  20 21 22 23 24 25 26  
  27 28 29 30 31  
   











OKTV-EREDMÉNYEK - GRATULÁLUNK!!!

 


Központi írásbeli felvételi vizsga 4. és 8. osztályosoknak

 

KEDVES DIÁKOK!

 

Az írásbeli vizsga ideje 2020. január 18. (szombat) 10 óra

 


A felvételin egy 45 perces magyar nyelvi feladatlapot és egy 45 perces matematikai-logikai feladatlapot kell megírni.

Kérjük, hogy 15-20 perccel előbb érkezzetek, hogy időben el tudjátok foglalni helyeteket.

A terembeosztás a gimnázium bejáratánál olvasható lesz.

Az írásbeli vizsga során a dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni.

A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. számológép) nem használható.

A vizsgára mindenki hozzon magával személyazonosításra alkalmas igazolványt – diákigazolványt vagy személyi igazolványt!









Versenyeredmények

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8. osztály) megyei eredményhirdetése után kiderült,hogy három csapatunk is országos döntős. Zárójelben a felkészítő tanárok neve.

5. osztály

1. hely (döntős): Kakaós macskabenzin – Ferencz Adrienn, Göntér Jenni Lizandra, Marczin Zsombor, Porgányi Emma (Erdős Gábor)

6. hely: Noname – Jankovics Ádám, Kovács Benedek, Péntek Botond, Tálosi Mátyás  (Erdős Gábor)

6. osztály

1. hely (döntős): (N)AGYMENŐK újratöltve – Gyergyói Ádám, Inoka Ákos, L. Nagy Hanna Laura, Szabó Lilla Diána (Zsovár Anita)

2. hely : avOkádók – Gyarmati - Litter Lili, Gyertyánági Luca Olívia, Marton Dóra Virág, Molnár Csenge (Zsovár Anita)

4. hely: Lekváros hotdog – Domina Luca, Magasdi Luca, Rákhely Nóra, Szüreti Alíz (Zsovár Anita, Szita Ágnes)

7. osztály

4. hely: Matekkommandó – Igazi Csongor, Pető Boldizsár, Radics Martin, Török András (Kasztl Csilla, Szita Ágnes)

8. osztály

1. hely (döntős): BLG-s KobakokBátorfi Balázs, Dancsák Dénes, Lévai Noémi, Patard Máté Mathieu (Zsovár Anita, Erdős Gábor)

2. hely: 2x2 néha 5 – Valentin Jázmin, Szüreti Márk, Szili Gergő, Rákhely Péter (Zsovár Anita)

6. hely: Matekvagányok – Baranyai Botond, Kerek Gréta, Várkonyi Daren, Zsiborás Gábor (Zsovár Anita)      

                                      GRATULÁLUNK!!!                                                     


1765 - 2012 BLG ©