2019. május
                 
  1 2 3 4 5  
  6 7 8 9 10 11 12  
  13 14 15 16 17 18 19  
  20 21 22 23 24 25 26  
  27 28 29 30 31  
   

  Balog Regina
  Balog Vivien
  Dancsák Dénes
  Kátai Lora
  Kiss Bianka













Versenyeredmények - országos döntőkön

 

Cultura Nostra történelmi vetélkedő - csapatverseny

               3. hely - Csermák Ádám Barna, Herjavecz Krisztina, Vasvári Zsóka (12.B-sek)

                              Felkészítő: Alexa Péter

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8. osztály - saját évfolyamon

               III. díj - Molnár Csenge (5.A) - felkészítő: Zsovár Anita

               III. díj - Dancsák Dénes (7.A) - felkészítők: Zsovár Anita, Erdős Gábor

                 I. díj - Németh Márton Tamás (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

              dicséret - Ágoston Barbara (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

                                                         GRATULÁLUNK!!


Akiket a ballagáson kitüntettünk...

 

Emléklánc: Csertán András (12.A), Sulan Ádám (12.A),

Hámori Ágnes - irodalmi díj: Vidovics Cecília (12.E)

Tüskés Tibor – emlékdíj: Csermák Ádám Barna (12.B)

                                Herjávecz Krisztina (12.B)

                                Vasvári Zsóka (12.B)

dr. Háncs Gábor – emlékdíj: Gáspár György András (12.B)

Pro Schola - díj: Tóth Tamás (12.A)

 

Emléklapot kapott:

12.A:      Csepreghy Réka

Hujber Panna

Karácsony Gábor

               Jones, Lorna Emma

               Losonczy Róza

                Pőcze Barnabás

                Schmid Stephanie

                Tomasics Panna

                Vass Veronika

                 Zsohár Sára                              

12.B:       Ámon Attila Miklós

                Kele Martin

                Pánczél Bálint

12.C        Dékány Ábel István

                 Kovács Vivien

                 Vas Lilla

12.D         Czigány Csenge

                  Domján Regina

                  Horváth Tamara

                  Kalmár Kitti                                

12.E:        Kiss Alexandra

                 Kiss-Szabó Boglárka

                 Szabó Noel Dénes

                  Várhelyi Boglárka

                  SZERETETTEL GRATULÁLUNK!!


Balogh László igazgató ballagási beszéde 2019

 

Kedves Ballagó BLG-sek! Tisztelt Vendégeink!

         Az emberélet útjának elején az elvegyülés és a kiválás között a leglényegesebb mozzanat az, amikor elhagyjátok a „fészek, búra, óvóhely, arborétum, kalandpark, BLGrund”–iskolát. Ezért is fűződik hozzá több örömünnep itt minálunk: szalagavató, „Kék Szalag”-bál, „Fordított Nap”, ballagás és az érettségi. Ezek afféle modernkori felnőttéavatási szertartások.

bővebben>>

BALLAGÁS

 


Versenyeredmények - országos döntőkön

ESTÖRI Kreatív Történelmi Verseny

1. hely - Fata Flóra, Orbán Dorina Kíra, Sipos Barnabás (10.A)

               felkészítők: Alexa Mercédesz és Alexa Péter

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny - saját évfolyamon

1. hely - Németh Márton Tamás (8.A)

               felkészítő: Erdős Gábor

8. hely - Sipos Dorka (8.A)

               felkészítő: Erdős Gábor

2. hely - Sulan Ádám (12.A)

              felkészítők: Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes

Savaria országos történelemverseny

2. hely - Dömötör Zsóka (10.A)

6. hely - Tuboly Roland Levente (10.A)

10. hely - Pásztor Máté (10.A)

                felkészítő: Alexa Péter

Less Nándor országos földrajzverseny - saját kategóriában

Dancsák Dénes (7.A) - 8. hely

Sipos Dorka (8.A) - 5. hely

Szerdahelyi Anna (8.A) - 7. hely

Makrai Olivér (9.A) - 3. hely

Kovács Viktória (9.A) - 9. hely

Cziráki Kamilla (10.A) - 7. hely

Aczél Péter (10.A) - 10. hely

Krihó László Bendegúz (10.A) - 11. hely

               felkészítő: Alexa Mercédesz

Curie környezetvédelmi emlékverseny - csapatverseny - saját kategóriában

9. hely - Gyarmati Litter Lili, Marton Dóra Virág, Molnár Csenge (5.A)

               felkészítő: Martonné Pálfalvi Katalin

3. hely - Cziráki Boglárka, Petényi Dalma (8.A)

               felkészítő: Bagarusné Szabó Katalin

4. hely - Lakner Dorina, Szirtes Berta, Zsohár Fanni (8.A)

               felkészítő: Bagarusné Szabó Katalin

7. hely - Pőcze Dániel, Etler Soma, Horváth Máté (9.D)

              felkészítők: Csörgicsné Balogh Edit, Tulok József

15. hely - Vuk Sára (9.A), Marton Júlia Kata (10.A), Ferencz Orsolya (9.A)

             felkészítő: Martonné Pálfalvi Katalin

3. hely - Györei Kristóf (12.B), Kele Martin (12.B), Sipos Rebeka (11.D)

             felkészítő: Martonné Pálfalvi Katalin

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Sulan Ádám (12.A) - dicséret

             felkészítők: Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes

42. Kárpát-medencei Középiskolás irodalmi Pályázat és Találkozó, Sárvár

Próza kategóriában ezüst oklevél - Kővári Júnó (9.E)

            felkészítő: Baloghné Harkány Judit

                                         GRATULÁLUNK!


Versenyeredmények - országos döntőkön

 

OKTV matematika II.

2. hely - Sulan Ádám (12.A) - felkészítői: Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes

22. hely - Csertán András (12.A) - felkészítői: Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes

22. hely: Szente Péter (11.A) - felkészítő: Szalai Gabriella

 

OKTV magyar irodalom

29. hely - Vidovics Cecília (12.E) - felkészítő: Baloghné Harkány Judit

 

Varga Tamás matematikaverseny - saját kategóriában

1. hely - Dancsák Dénes (7.A) - felkészítői: Zsovár Anita, Erdős Gábor

1. hely - Németh Márton Tamás (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny - saját évfolyamon

16. hely - Patard Máté Mathieu (7.A) - felkészítő: Zsovár Anita

10. hely - Németh Márton Tamás (8.A) - felkészítő: Erdős Gábor

10. hely - Sulan Ádám (12.A) - felkészítő: Erdős Gábor

 

Logo OSzTV - saját korcsoportban

2. hely - Török András (6.A) - felkészítő: Herman József

1. hely - Németh Márton Tamás (8.A) - felkészítői: Erdősné Németh Ágnes, Erdős Gábor

6. hely - Szili Gergő (7.A) - felkészítő: Herman József

10. hely - Bátorfi Balázs (7.A) - felkészítő: Herman József

13. hely - Dancsák Dénes (7.A) - felkészítő: Herman József

15. hely - Szüreti Márk (7.A) - felkészítő: Herman József

 

OKTV földrajz

6. hely - Gáspár György András (12.B)

Felkészítő tanárai: Alexa Mercédesz, Alexa Péter

 

Kosáry Domokos történelemverseny

5. hely – Dömötör Zsóka (10.A)

11. hely – Orbán Dorina Kíra (10.A)

Felkészítő tanáruk: Alexa Péter

 

Földgömb XI. Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

7. hely – Cziráki Kamilla és Aczél Péter (10.A-sok)

9.hely – Kánnár Anna Mária (11.D) és Krihó László Bendegúz (10.A)

Felkészítő tanárok: Alexa Mercédesz és Alexa Péter           

 

Dr. Szentágothai János biológiaverseny

17. hely – Török András (12.A)

Felkészítő tanárai: Tulok József és Bagarusné Szabó Katalin         

 

Irinyi János kémiaverseny

22. hely – Somogyi Máté (9.D)

Felkészítő tanára: Csörgicsné Balogh Edit

 

A Tudományos Diákkörök XIX. Kárpát-medencei  Konferenciáján

Tóth Máté és Bakos Fanni (11.D-sek) előadásukkal a 4-6. helyen végeztek.

Felkészítő tanáruk: Martonné Pálfalvi Katalin

 

GRATULÁLUNK!

 


Versenyeredmények

 

OKTV informatika II. kategória országos döntő

5. helyezett: Csertán András (12.A) – Erdősné Németh Ágnes, Erdős Gábor,

                                                              dr. Zsakó László, dr. Horváth Gyula

10. helyezett: Szente Péter (11.A) – Erdősné Németh Ágnes

13. helyezett: Pőcze Barnabás (12.A) – Erdősné Németh Ágnes, Erdős Gábor

48. helyezett: Sulan Ádám (12.A) – Erdősné Németh Ágnes, Erdős Gábor

 

 

László Gyula Országos Történelemverseny

4. helyezett: Silló Kinga (10.A)

6. helyezett: Dombi Bianka (11.D)

Felkészítő tanár: Alexa Péter

 

Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-medencei Földrajzverseny

3. helyezett: Krihó László Bendegúz (10.A)

6. helyezett: Aczél Péter (10.A)

Felkészítő tanár: Alexa Mercédesz

GRATULÁLUNK!


Március 15-ei ünnepély


1765 - 2012 BLG ©